Expertise schedule1 min

Partijkeuringen

In het kort

Bij (gemeentelijke) werkzaamheden komt regelmatig grond of een niet-vormgegeven bouwstof vrij. In veel gevallen kan dit materiaal worden hergebruikt binnen een ander project. Om te voldoen aan de milieuwetgeving en zeker te zijn dat het materiaal geschikt is voor de nieuwe toepassingslocatie, is een partijkeuring noodzakelijk.

  • Partijkeuring grond conform BRL SIKB protocol 1001: verplicht om vast te stellen dat de grond milieuhygiënisch geschikt is voor hergebruik.

  • Partijkeuring niet-vormgegeven bouwstoffen conform BRL SIKB protocol 1002: verplicht bij hergebruik, tenzij het materiaal niet van eigenaar verandert.

HB Advies voert partijkeuringen snel en volgens de geldende richtlijnen uit, zodat hergebruik binnen projecten voldoet aan alle wettelijke eisen.

Deel deze pagina
Onze expert
Jolanda Visscher
Teammanager Bodem & Veiligheid en Water & Riolering

Bekijk ons portfolio

Portfolio

Volendam | Een klimaatadaptief plein

De zes beloftes van HB Advies
Portfolio

Den Haag | Innovatief en toekomstbestendig sportveld

Sportpark van de Toekomst
Portfolio

Schoorl | Toekomstbestendig Duindorp

De kracht van visualiseren
Portfolio

Haarlem | Een groen en multifunctioneel schoolplein